Tarihçemiz

çalışma devam etmektedir. okul tarihçesi yazılacak.

“Okulda ve hayatta çalışmanın en önemli dürtkeni çalışma zevki, yaptığını görme sevinci ve alınan sonucun toplum için değerini bilmedir. Gençlerde bu ruh güçlerini uyandırmak ve artırmak okulun başlıca işidir. Yalnız böylesi bir psikoloji temeline dayanılarak insanlığın en yüce değerlerine ulaşma isteği ve sevinci yaratılabilir: O değerler de bilgi ve sanattır.”

Albert EINSTEIN

MİSYONUMUZ

Milli eğitimin temel ilkelerini, Atatürk ilke ve İnkılâplarını temel olarak, milli ve manevi değerlerine saygılı, en yüksek bilgi ve medeniyet seviyesine çıkmayı hedefleyen bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Geleceğin yöneticilerini, modern, kültürel, ahlaki ve bilimsel metotlar ile toplumsal değerlerin ışığında Cumhuriyetimizin kazanımlara yakışır bireyler olarak üstün bilgi ve kültür seviyesine çıkartarak yetiştirmek vizyonumuzun temel anahtarıdır. Sınırların haritalarda kaldığı, gelişen ekonomi, kültür ve siyaset ortamında dilin önemi tartışılamaz. En az iki yabancı dile ihtiyaç duyan günümüz dünyası için akademik derslerin yanında Avrupa Dil Çerçevesi olarak bilinen (Coman Europan Framework) standartlara uygun eğitim ile bunu başaracağımıza inanıyoruz. Uygulayacağımız programla uluslararası dil sınavlarında, sosyal alanda başarılı öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bu çerçevede danışmanlık ve uygulamadaki paydaşlarımız bölge ve anlaşmalı olduğumuz uluslararası yükseköğretim kurumlarıdır. Akademik seviye sosyal iletişim kurulmasında etkili değildir. Sosyal iletişimi kolaylaştıracak, kendini rahat ifade edebilmesini sağlayacak hobi dersleri çalışması planladık. Bu çerçevede aşçılık, moda tasarım, bahçe tasarımı, temel hukuk, görgü kuralları gibi çok geniş çerçeveli çalışmalarla öğrencinin kendini ve sınırlarını tanıyabileceği çalışmalar yaparak bireyi sosyal hayata hazırlamayı amaçlıyoruz. Ufku, hayalleri geniş bireyler için yurt içi ve dışı kültür turları, üniversite tanıma gezileri düzenlemeyi amaçladık.
İstediği mesleği seçmek her bireyin hakkıdır. Ancak bireyin gelişim sürecinde yetenekleri doğrultusunda mutlu olacağı mesleğe yönlendirmeyi hedefleyen bizler, rehberlik servisimizin destek programlarıyla bireyi kendine tanıtmayı istiyoruz. Her bireyin ayrı bir dünya olduğuna inanan bizler, ulusal eğitimin en kaliteli hale gelmesi için çalışacağız. Bu amaçla birer eğitim neferi olarak bugün ve yarınlarda yanınızda olacağız.

Ekibimizle Tanışın

Yönetici kadromuz, öğretmenlerimiz, personelimiz
hazırlık aşamasındadır

Sizde Ekibimize Katılın
team-7

Belinda

Js Developer
team-3

Christian

Creative Director
team-5

Robert

Office Manager
team-6

Tony Teo

Support Manager
team-2

Jonathan

Art Director
team-1

John Doe

Web Developer
team-8

Jane Nguyen

Copyrighter
team-4

Ryze Faker

Co-Founder